Grzebałkowska, Ewa z żebra Adama – Szejnert 😍🖋📖

Na zaproszenie rawskiego Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy naszej bibliotece naszym i Waszym gościem była Magdalena Grzebałkowska – znakomita pisarka i reporterka nazywana królową polskiego reportażu. Właściwie nie powinniśmy oceniać spotkania, które sami zorganizowaliśmy, ale… JAKIE TO BYŁO DOBRE! 😍 I mamy nadzieję, że Ci, którzy byli z nami tylko to potwierdzą!
Magdalena Grzebałkowska to fenomenalna reporterka, świetna rozmówczyni, jak to pięknie ujęli nasi Czytelnicy „równa babka”
Mamy nadzieję, że sięgnięcie po jej książki 📚 bo zdecydowanie są warte tego, by spędzić z nimi niejeden wieczór. Od dziś w każdym bibliotecznym egzemplarzu znajdziecie pamiątkowy wpis autorki ✍️
Przekazujemy Wam pozdrowienia od naszego gościa. Dziękujemy, że spędziliście ten wieczór właśnie z nami 💚

Pani Magda zadebiutowała na rynku literackim w 2011 roku książką 📘 „Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego”, zaskakującą opowieścią o poecie w sutannie.
Kolejno ukazały się tytuły:
📙 „Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego”
📙 „Beksińscy. Portret podwójny”
📙 „1945. Wojna i pokój”
📙 „Komeda. Osobiste życie jazzu
📙 „Wojenka. O dzieciach, które dorosły bez ostrzeżenia”
📙 „Jak się starzeć bez godności” z Ewą Winnicką
Czytelnicy pokochali ją za prosty sposób przedstawiania bohaterów, zupełnie obiektywnie i z perspektywy osoby obcej.

Spotkaniom patronuje Instytut Książki oraz Wojewódzka Biblioteka im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi.

„Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego”

strona 1