„Zimowe czytanie na bibliotecznym dywanie”

Serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy przedszkolne i szkolne na zajęcia literacko – plastyczne z cyklu:
„Zimowe czytanie na bibliotecznym dywanie”
których celem jest zachęcenie dzieci do słuchania bajek i opowieści o zimie oraz rozwijanie zainteresowań tekstami literackimi.
W lutym proponujemy:
💚,,Szara Myszka i kolory” – opowieść o tym, że każdy jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
💚,,Wilk, który się zgubił” – opowieść o tym, że każdy z nas czasem potrzebuje pomocy innych, którzy wspólnymi siłami pomogą nam dotrzeć do celu. mimo, że czasami proszenie o pomoc nie przychodzi nam z łatwością, wspólne działanie jest z pewnością bardziej twórcze i o wiele bardziej inspirujące.
💚 Teatrzyk Kamishibai: ,,Lew w Paryżu” – opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości i odnajdywaniu się w nowych miejscach i sytuacjach. mini spacer śladami paryskich zabytków.
Spotkania wypełnią:
🤗 głośne czytanie wybranego tekstu
🤗 krótka opowieść o historii i wyjątkowości teatrzyku
🤗 prezentacje multimedialne
🤗 zagadki literackie
🤗 zabawy multimedialne
🤗 kącik plastyczny
Dzień i godzina spotkania do uzgodnienia.😏🤔
Nauczycieli i opiekunów zainteresowanych przedstawioną propozycją prosimy o kontakt:
tel. 535 282 791 📞☎️📲