Zapraszamy do Magicznej Krainy Książek

Zajęcia literacko-plastyczne oparte na znanych i lubianych bajeczkach to nasza propozycja na spędzenie lata w mieście. Zajęcia odbędą się w pierwszym tygodniu sierpnia.

Ze letnią ofertą startujemy w poniedziałek, 2 sierpnia. Przez cały tydzień będziemy proponować najmłodszym spotkania z dobrą literaturą. Codzienne zajęcia rozpocznie wspólne czytanie bajeczki. Później przyjdzie pora na zabawy animacyjne i kreatywny kącik plastyczny. Nie zabraknie uwielbianych przez najmłodszych zagadek, malowanek i gier. Zajęcia rozplanowane zostały na godzinę (zaczną się codziennie punktualnie o godzinie 11:00). Będą się odbywać w czytelni bibliotecznego Oddziału dla Dzieci (przy Placu Piłsudskiego 9). Uwaga – na zajęcia obowiązują zapisy. Chęć udziału dziecka w spotkaniach należy zgłosić pod numerem telefonu 535 282 791. Liczba miejsc ograniczona.
Wakacje z MBP zakończy plenerowy piknik „W magicznej krainie książek”. Impreza odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia w altanie w miejskim parku. Jego głównym punktem będzie podsumowanie konkursu „Najlepsi Czytelnicy roku 2020”. W pikniku wezmą udział także przyjaciele biblioteki – policjanci, strażacy, lokalni rękodzielnicy.
W trakcie zabawy prowadzona będzie kwesta na rzecz małej wojowniczki – Andzi Kocik z Białej Rawskiej.

05.07.2021