Zabierz książkę na wakacje i wygraj nagrodę! 📚😊
czyli druga edycja FOTOkonkursu 📖📸🤩

Książka 📖 w naszym wakacyjnym ekwipunku 👜🎒🧳🥰 musi być i to nie podlega dyskusji 😍 ⛱🌤
Zachęcamy do udziału w bibliotecznym konkursie fotograficznym 📸 Co należy zrobić? Przede wszystkim zabrać książkę 📚 na wakacje 😄
Uwiecznij to na zdjęciu – książka powinna być głównym bohaterem fotografii, ale możesz współdzielić kadr 😉
Pamiętaj, że wakacje to nie tylko krajowy lub zagraniczny wyjazd, ale także popołudnie spędzone w hamaku na tarasie, piknik w lesie czy wypad nad wodę.
Liczy się pomysł! Im ciekawszy, tym większa szansa na nagrodę 🎁
W foto zabawie mogą wziąć udział wszyscy chętni (niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania)
Jedna osoba może jednak zgłosić tylko JEDNO zdjęcie 📸
Fotografię możecie wykonać dowolnym sprzętem (aparatem, komórką itp.).
Na Wasze spojrzenia zza obiektywu czekamy do 3️⃣1️⃣ sierpnia (do północy).
Zdjęcie należy wysłać drogą elektroniczną 👇
– pisząc na adres mailowy: mbprawa4@wp.pl
– w wiadomości prywatnej pisząc przez nasz profil fb.
‼️ Pamiętajcie, aby do wiadomości/maila dołączyć swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz dane kontaktowe, koniecznie z numerem telefonu 📱

—————————————————
WAŻNE! Pamiętajcie, że musicie mieć prawa do zgłoszonej fotografii, czyli być jej autorem.
Jeśli na zdjęciu pojawi się osoba, musi wyrazić zgodę na publikację swojego wizerunku.
Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych i bezpłatną publikację nadesłanych zdjęć oraz ich wykorzystanie do celów promocyjnych biblioteki.