Zabierz książkę na wakacje 📚📸🌞 edycja 4 🎊🤩

Zadanie jest proste: zabierz książkę – najlepiej z naszej biblioteki 💚 ale nie jest to wymóg konieczny – na wakacje 🏖️🏜️🏞️🏔️🌫️ i zrób jej ciekawe zdjęcie 📸
Pamiętajcie, że wakacje to nie tylko wyjazd nad morze, w góry, za granicę, ale także wycieczka do lasu, nad jezioro, czas spędzony na hamaku u babci w ogródku… 😍 Książki bardzo lubią pozować z ludźmi! 😉 Możliwości jest mnóstwo! Liczy się ciekawy pomysł!
‼️ Jedna osoba może zgłosić tylko jedną fotografię 📸 Za to nie wprowadzamy ograniczeń wiekowych 🙌😉 W zabawie może wziąć udział każdy chętny.
Fotografia może zostać poddana obróbce graficznej. Gotowy plik jpg podeślijcie na nasz adres mailowy:
Macie czas do 3️⃣1️⃣ SIERPNIA 2024 r.
Nie zapomnijcie dołączyć do wiadomości danych autora wraz z numerem kontaktowym ☎️ W przypadku osób niepełnoletnich prosimy także o załączenie danych dorosłego opiekuna 🤝
Autorów najciekawszych zdjęć nagrodzimy 🎁 Fundatorem nagród głównych jest nasz Mecenas Kultury 🏵 a zarazem przyjaciel 🤝 Krzysztof Waluchowski – Usługi Transportowe Krzysztof Waluchowski 🚛

* Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na nieodpłatne pokazanie zgłoszonych zdjęć i wykorzystanie danych osobowych ich autorów na potrzeby promocyjne konkursu.