Wspominamy najpiękniej jak się da nasze zimowe spotkania w bibliotece podczas ferii

16 – 20 stycznia 2023

MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY.

Nasz cykl zajęć literackich spędziliśmy przy wspaniałych i ciekawych prezentacjach, wprowadzających w tematykę zajęć.
Zimowe spotkania zaowocowały rozmowami o sportach zimowych, oznakach zimy czy chociażby zwierzętach zimą.
Wzbogacenie każdej rozmowy z dziećmi to przede wszystkim wspólne czytanie na bibliotecznym dywanie.

Największą atrakcją, wspólnie spędzonego czasu to oczywiście warsztat plastyczny. Każde z dzieci przygotowywało indywidualnie, swoje własne prace plastyczne, które mogli zabrać ze sobą do domu.
Od pingwinków, po zimowego Kubusia Puchatka aż po kolorowanki w rozmiarze XXL, warsztaty plastyczne pracowały na pełnych obrotach.

5 dni zimowych spotkań z książką w bibliotece.
5 dni wspaniałej zimowej zabawy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, których dane nam było poznać, bo codziennie odwiedzali nas nowi przyjaciele.

Galeria zdjęć jest dla Was w pełni dostępna na naszym profilu na Facebooku.
Dziękujemy z ten wspólny czas i do zobaczenia – jak zawsze w bibliotece.

Ferie w bibliotece odbyły się w ramach „Rawskiej Feriady 2023”.
Dziękujemy za wsparcie i dofinansowanie zajęć w ramach programu profilaktyki środowiskowej
Panu Burmistrzowi Piotrowi Irli oraz Urzędowi Miasta Rawa Mazowiecka.