Wróciliśmy z cyklem "Z dziejów Rawy"  🏰

Reaktywacja wspomnień z dziejów naszego miasta okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Dziękujemy Panu Jankowi Karalusowi za poprowadzenie spotkania i Wam – za tak liczne przybycie i piękne, często bardzo osobiste wspomnienia  💚 Mamy mnóstwo pomysłów na kolejne tematy które narodziły się również podczas tego spotkania. Może jest coś, co Was szczególnie interesuje – koniecznie dajcie znać. Całe spotkanie zostało zarejestrowane przez Artura Milczarka "FotoGraf Rawa" 👍  za co dziękujemy z całego serca. Materiał będzie dostępny na kanale YouTube naszej biblioteki.
Ponownie widzimy się w październiku. Tym razem gospodarzami spotkania będą nasi partnerzy – Muzeum Ziemi Rawskiej w Rawie Mazowieckiej 🤝😊 Spotkamy się w Jatkach Miejskich, ponieważ tematem przewodnim będą rawskie Zakłady Mięsne. Już dziś serdecznie zapraszamy!!

strona 1