Wizyta w Rawie? W to mi GRAJ!
Czyli wakacyjny epilog bibliotecznej Gry Terenowej.

Pamiętacie naszą grę terenowa, którą zorganizowaliśmy z okazji przypadającego w maju Tygodnia Bibliotek? W kilku wybranych miejscach na terenie Rawy mogliście odnaleźć bibliotekarza z pakietem super książek. Wybór miejsc nie był przypadkowy. Chcieliśmy Wam pokazać choć część najpiękniejszych zakątków naszego ukochanego miasta.
Niech to będzie otwarte, wakacyjne zaproszenie dla wszystkich bibliotekarzy i ich wspaniałych czytelników z całej Polski. Zapraszamy do Rawy Mazowieckiej! Czeka na Was moc atrakcji i jak zawsze ciepłe przyjęcie i dobra kawa w naszej bibliotece. Mamy dla Was pakiety zawierające foldery promocyjne i mapy naszego regionu. Podpowiemy, co warto zobaczyć, gdzie koniecznie zajrzeć, jaką trasę obrać, gdzie zanocować i dobrze zjeść. Rzućcie okiem raz jeszcze na fotografie ukazujące piękno naszego miasta, pakujcie plecaki i wpadajcie do Rawy Mazowieckiej!

„Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę.” – święty Augustyn

strona 1

2 lipca 2021 r.