Warsztaty fotograficzne metod膮 tradycyjn膮 馃摳 馃挌

Mili nasi, na wakacje mamy dla Was propozycj臋 wyj膮tkow膮 馃憣
Serdecznie zapraszamy na WARSZTATY FOTOGRAFICZNE metod膮 tradycyjn膮 馃摳
BEZP艁ATNE zaj臋cia, kt贸re poprowadzi fotografik DARIUSZ PIWOWARSKI odb臋d膮 si臋 w dw贸ch terminach:
馃憠 15-19 lipca 2024 r.
馃憠 24-28 lipca 2024 r.
馃懃 Warsztaty skierowane s膮 do m艂odzie偶y w wieku 14+ oraz os贸b doros艂ych.
鈥硷笍 Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Tworzymy grupy 6-osobowe, dlatego OBOWI膭ZUJ膭 ZAPISY 鉁嶏笍
馃摟 napisz maila na adres mbprawamazowiecka@gmail.com
鈽庯笍 zadzwo艅 pod numer 728 823 454
馃じ鈥嶁檧锔 przyjd藕 osobi艣cie do biblioteki
鈥硷笍 UWAGA 鈥硷笍
Miejsce na zaj臋ciach zostaje „zaklepane” dopiero po wype艂nieniu, podpisaniu i dostarczeniu do nas „Deklaracji uczestnictwa w warsztatach”. Dokument jest dost臋pny w naszej siedzibie, a tak偶e na stronie www.bibliotekarawa.pl 馃憟
鈴 Zaj臋cia zaplanowane zosta艂y na 8锔忊儯 GODZIN DZIENNIE. Dlatego dobrze przemy艣lcie swoj膮 decyzj臋, poniewa偶 obligatoryjnie b臋dziemy wymaga膰 od uczestnik贸w 100-procentowej frekwencji!
鉁嶏笍 Decyduje kolejno艣膰 zg艂osze艅! Warsztaty b臋d膮 odbywa艂y si臋 w naszej bibliotece, a tak偶e w plenerze wed艂ug wskaza艅 prowadz膮cego.
——————————————————————————————————————————
Warsztaty realizowane s膮 w ramach naszego projektu BLISKO – „Z pami臋tnika rawskiej biblioteki”, kt贸ry uzyska艂 dofinansowanie ze 艣rodk贸w Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.
Projektowanie stron Piotrk贸w: AdrianGrzybek.pl