Wakacje z MBP czyli „Baśniowe podróże po literaturze” 🥰😍📖📚

Zapnijcie mocno pasy 🛞🛺 i ruszamy już  8️⃣ sierpnia o godzinie 1️⃣1️⃣:0️⃣0️⃣

Bądźcie z nami ❣️❣️❣️

Zajęcia literacko-plastyczne oparte na znanych i mniej znanych bajkach i baśniach z różnych kontynentów to nasza propozycja na spędzenie lata w mieście.

Miejska Biblioteka Publiczna Oddział dla Dzieci / Plac Piłsudskiego 9

Zajęcia odbędą się od 8 do 12 sierpnia

w godzinach od 11:00 do 12:30

zaś finałem wakacji w bibliotece będzie kolorowy plenerowy

Piknik przy Altanie w Parku Miejskim, 13 sierpnia od godziny 13:00 do 17:00 !!!

Z letnią ofertą startujemy w poniedziałek, 8 sierpnia. Przez cały tydzień będziemy proponować najmłodszym spotkania z dobrą literaturą. Codzienne zajęcia rozpocznie wspólne czytanie bajeczki. Później przyjdzie pora na zabawy animacyjne i kreatywny kącik plastyczny. Nie zabraknie uwielbianych przez najmłodszych zagadek, malowanek i gier. Poznamy również nowe smaki. Zajęcia zaplanowane zostały na półtorej godziny (zaczną się codziennie punktualnie o godzinie 11:00). Będą się odbywać w czytelni bibliotecznego Oddziału dla Dzieci (przy Placu Piłsudskiego 9).

Uwaga – na zajęcia obowiązują zapisy. Chęć udziału dziecka w spotkaniach należy zgłosić pod numerem telefonu 535 282 791.

Wakacje z MBP zakończy plenerowy piknik „Cała naprzód ku nowej przygodzie”. Impreza odbędzie się w sobotę, 13 sierpnia w altanie w miejskim parku. Jego głównym punktem będzie podsumowanie konkursu „Najlepsi Czytelnicy roku 2021” oraz przedstawienie Teatru Arlekin. W pikniku wezmą udział także przyjaciele biblioteki – policjanci, strażacy, młodzież, lokalni rękodzielnicy i wielu innych naszych przyjaciół.
W trakcie zabawy prowadzona będzie kwesta na rzecz Kamila Dziubińskiego „Agregat dla Kamila” 🥰 ❣️❣️❣️