Tydzień czytania e-książek z IBUKIEM Librą

Pamiętacie, że w naszej bibliotece dysponujemy nie tylko darmowymi kodami do Legimi, ale także do IBUK Libry? Z okazji zbliżającego się Tygodnia E-Książki, który w tym roku przypada między 6 a 12 marca IBUK Libra proponuje swoim czytelnikom pakiet dodatkowych publikacji.

Czym jest tydzień czytania e-booków? To święto każdego czytelnika, który nie boi się korzystać z nowych technologii. W dodatkowym pakiecie znajdziecie książki z trzech kategorii:
– literatury kobiecej ,
– literatury popularnonaukowej,
– oraz poradniki.

Dodatkowe tytuły będą dostępne od 5 do 19 marca 2022 roku. Dostęp do trzech najczęściej czytanych w tym okresie publikacji z ww. kategorii zostanie przedłużony przez wirtualną bibliotekę do końca marca!

W IBUKU Librze możesz czytać gdzie chcesz i kiedy chcesz – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasza biblioteka co roku wykupuje dostęp do zasobu wyselekcjonowanych e-booków. Po założeniu konta możesz nie tylko czytać książki, ale także wstawiać zakładki, robić notatki, pracować w trybie projekty, korzystać z aktualnej wersji Słownika języka polskiego PWN oraz Encyklopedii PWN online.

Nie masz jeszcze kodu? Zapraszamy do naszej biblioteki! Możesz też do nas napisać lub zadzwonić. Udostępnimy Ci kod elektronicznie. Świętujmy razem Tydzień czytania e-książek z IBUKIEM Librą.