Spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem – czyli Krwawa Rawa trwa !!!

Miejska Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej zaprasza na kolejne spotkanie autorskie tym razem z dubeltowym pisarzem Wielkiego Kalibru – MARIUSZEM CZUBAJEM. Pisarz będzie gościł u nas w ramach projektu „Krwawa Rawa”, na który pozyskaliśmy dofinansowanie z Budżetu Obywatelskiego 2019.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 24 czerwca o godzinie 18:00. Ponownie chcemy zorganizować je w naszej klimatycznej parkowej altanie ale pogoda nie jest zbyt optymistyczna. W razie deszczu widzimy sie w naszej bibliotecznej sali spotkań. Wstęp oczywiście wolny.
Będzie to drugie spotkanie w cyklu „Krwawa Rawa”. Wszyscy nasi goście uznawani są za jednych z najpoczytniejszych autorów kryminałów w naszym kraju.

Kilka słów o autorze
Profesor antropologii kultury w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jego badania koncentrują się wokół problematyki kultury popularnej, kultury fanowskiej, literatury popularnej i seriali. Współpracuje też z Ośrodkiem Badań nad Przestrzenią Publiczną, prowadząc badania dotyczące antropologii sportu.
Członek redakcji kwartalnika Kultura Popularna.
W zakresie literatury kryminalnej łączy teorię z praktyką. Za powieść „21:37”, pierwszą z cyklu z profilerem Rudolfem Heinzem, otrzymał Nagrodę Wielkiego Kalibru dla najlepszej polskiej powieści kryminalnej i sensacyjnej 2008 r. „Martwe popołudnie” rozpoczyna kolejny cykl powieściowy z ekspertem do spraw bezpieczeństwa i specjalistą od poszukiwań zaginionych, Marcinem Hłaską. Kryminały Czubaja tłumaczono na język angielski, niemiecki, turecki i ukraiński.
Członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.
ZAPRASZAMY !!!
Źródło – lubimyczytac.pl