Spotkanie autorskie w parkowej altanie !!!

Miejska Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej zaprasza na spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem. Pisarz będzie gościł u nas w ramach projektu „Krwawa Rawa”, na który pozyskaliśmy dofinansowanie z Budżetu Obywatelskiego 2019.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 17 czerwca. Po raz pierwszy zorganizujemy je w plenerze. Zapraszamy o godzinie 18:00 do altany w miejskim parku. Wstęp wolny.
Będzie to pierwsze z trzech spotkań wpisujących się w projekt „Krwawa Rawa”. Wszyscy nasi goście uznawani są za jednych z najpoczytniejszych autorów kryminałów w naszym kraju.

Kilka słów o autorze
Jakub Żulczyk
 – dziennikarz, pisarz młodego pokolenia. Ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Współpracownik pism „Lampa” i „Machina”, twórca rubryki „Tydzień kultury polskiej” w tygodniku „Wprost”.

Autor powieści, z których dwie: „Instytut” i „Zmorojewo” wpisują się w konwencję horroru (przy czym ta ostatnia jest przede wszystkim powieścią przygodową dla młodszych czytelników). Fani alternatywnej muzyki rockowej z kolei wysoko cenią sobie „Radio Armageddon” (2008). Największy rozgłos przyniosła mu powieść „Ślepnąc od świateł”, na podstawie której powstał cieszący się dużą popularnością serial. Właśnie ukazała się jego najnowsza powieść – „Informacja zwrotna”.

Autor nazywa siebie „pisarzem, niezależnym publicystą, recenzentem, felietonistą, blogerem, konsumentem śmieci i wzorowym odbiorcą kultury masowej”.

15.06.2021

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl