Spotkanie autorskie Małgorzata Szejnert DKK Rawa Mazowiecka 22.11.2018 r.

Biblioteka dla Dorosłych

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

Spotkanie autorskie Małgorzata Szejnert DKK Rawa Mazowiecka 22.11.2018 r.

Nie ma chyba autora, który w naszym klubie miał tak pozytywne recenzje jak Małgorzata Szejnert. Czytaliśmy już dwa jej reportaże w ramach DKK i z pewnością na tym nie zakończymy. Tym bardziej było nam niezmiernie miło gdy dowiedzieliśmy się , że Pani Małgorzata przyjęła nasze zaproszenie i będziemy mieli możliwość spotkać się z autorką w naszej bibliotece. Książki Małgorzaty Szejnert to arcydzieła gatunku, a na spotkaniu zostaliśmy dodatkowo przez nie oprowadzeni , można powiedzieć przez gospodarza. Podczas spotkania skoncentrowaliśmy się na wyspach tych otoczonych wodą jak i tych kulturowych. Pani Małgorzata w fenomenalny sposób wprowadziła nas w klimat swoich książek, ale również opowiedziała o tytanicznej pracy jaką musi wykonać reportażysta, by był wiarygodny. Na spotkaniu nie zabrakło anegdot i refleksji. Spotkanie było po prostu magiczne, a możliwość poznania Pani Małgorzaty to prawdziwy zaszczyt. Jestem pewien, że zebrane osoby nie były zawiedzione, a pamiątkowy autograf dla miłośników twórczości naszego gościa będzie z pewnością bezcenny.
Dziękujemy bardzo Pani Małgorzacie Szejnert za przyjęcie zaproszenia od rawskiego Dyskusyjnego Klubu Książki, zaś Instytutowi Książki i Bibliotece Wojewódzkiej w Łodzi za wsparcie merytoryczne jak i finansowe spotkania.