Podróże rawskiego DKK czyli … nie samą książką człowiek żyje  📖 😉

Nasz Dyskusyjny Klub Książki zgodnie z urodzinową zapowiedzią
reaktywował swój cykl podróży kulturalnych do teatrów, na spotkania autorskie, koncerty etc..
Na pierwszy spektakl, w dziewięcioosobowym składzie, wybraliśmy się do Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi na znakomitą sztukę pt. „Złodziej”.
W imieniu rawskiego DKK dziękujemy za ciepłe przyjęcie i oczywiście polecamy ten i inne spektakle Teatru Nowego w Łodzi 🎭🛶 https://nowy.pl/

Po uroczystej kolacji John i Barbara wraz z przyjaciółmi Jenny i Trevorem wracają do luksusowego domu na wsi. Okazuje się, że zostali okradzeni. Telefon jest głuchy, Barbara przeholowała z alkoholem, a niebezpieczeństwo wciąż wisi w powietrzu. Tym razem przyjaciół nie połączy cocktail-party, ale wspólne zagrożenie. Kiedy zapada wieczór, na jaw wychodzą fakty, które bohaterowie woleliby ukryć. Co jest w sejfie? Dlaczego Trevor zawsze przegrywa, a Barbara ukrywa swój akt urodzenia? Co kryje się w medalionie? Czy nie skradziono czegoś cenniejszego od klejnotów i pieniędzy? Spektakl bawi, iskrząc błyskotliwymi żartami.

Brawurowe zwroty akcji prowadzą do zaskakującego finału. Z wartkiej fabuły wyłania się również refleksja: czy nasze sekrety nie wpływają na relacje z innymi? Pytanie stawia Eric Chappell, autor Złodzieja, twórca scenariuszy kasowych angielskich seriali komediowych oraz sztuk teatralnych, laureat nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej.

Źródło https://nowy.pl/spektakle/zlodziej/

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl