My się zimy nie boimy – ferie w bibliotece

Kalendarzowa zima nie rozpieszcza nas śniegiem, ale w naszej czytelni było bardzo zimowo. Już podczas pierwszego spotkania zaprosiliśmy dzieci do „Baśniowej krainy zimowej”. We wrotek tematem naszych zajęć były zwierzęta,  bo „Śnieżek prószy aż niedźwiadki tulą uszy”. W środę świętowaliśmy „Dzień Kubusia Puchatka”. W czwartek zgodnie z hasłem „Hu, hu, ha! Nasza zima zła!” razem z  Franklinem graliśmy w hokeja i rozmawialiśmy o sportach zimowych. W piątek zrobiliśmy prezenty dla naszych babć i dziadków z okazji zbliżającego się ich święta.  Tegoroczne ferie zakończył wielki bal zimowy, który poprowadziły zaprzyjaźnione z biblioteką ciocie-śnieżynki z BajuBaju.bajkowe.animacje. Dziękujemy za wspólną zabawę.

strona 1