Magiczna kraina książek w parkowej altanie

Wakacje z MBP zakończy plenerowy piknik „W magicznej krainie książek”.
Impreza odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia w altanie w miejskim parku. Zapraszamy!

Głównym punktem pikniku będzie podsumowanie konkursu „Najlepsi Czytelnicy roku 2020”. Do wspólnej zabawy zaproszą wszystkich uczestników zabawy aktorzy teatru Arlekin. Zadbamy również o kreatywne stoliczki, czyli gry, zabawy i malowanki dla najmłodszych. Chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcie z pacynkową rodzinką, która mieszka w bibliotece.
W pikniku wezmą udział także przyjaciele biblioteki. Dzieci będą mogły usiąść za kierownicą radiowozu i lepiej poznać zawód strażaka. Nie zabraknie lokalnych rękodzielników zrzeszonych w Nieformalnym Stowarzyszeniu Artystów i Twórców Rawskich. Za symboliczną „dyszkę” będzie można pomalować sobie buźkę.
W trakcie zabawy prowadzona będzie kwesta na rzecz małej wojowniczki – Andzi Kocik z Białej Rawskiej.

Z zaproszenia na piknik mogą skorzystać wszyscy chętni. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Czekamy na Was w parku miejskim od godziny 14:00 do 18:00!

W szczególności czekamy na laureatów konkursu „Czytelnik Roku 2020”, tj: Antoninę i Igę Szczepańskie, Alicję Witek, Filipa Kobierskiego, Marię i Gabriela Szafrańskich, Karola i Katarzynę Stankiewicz, Macieja Plutę, Zuzannę i Hannę Śliwkiewicz, Nicolę Olszak, Antoniego Życkiego, Bartosza Warstona, Konstancję Dzierżanowską, Jakuba Pachołka, Jagodę Prasolik, Zuzannę Pytkę, Marię Kubiś, Filipa Tomczyka, Karola Staszewskiego, Natalię Brocką, Michała Majewskiego i Joannę Heleniak.


05.08.2021

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl