Legimi w Miejskiej Bibliotece Publicznej !!! DARMOWE KODY do LEGIMI – do pobrania w naszej bibliotece

Wspomnieliśmy Wam już, że przystąpiliśmy do Konsorcjum Legimi Bibliotek Województwa Łódzkiego. Co to oznacza?

• Dostęp do blisko 70 000 tytułów! Nowości i bestsellerów! Wśród nich książki z wielu dziedzin, m.in. kryminał, fantastyka i sci-fi, powieści obyczajowe i romanse, styl życia, religia i duchowość oraz wiele innych.
  • Wszystkie publikacje dostępne w abonamencie można czytać bezpłatnie i legalnie – na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku.

Warunkiem otrzymania kodu jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.
Mamy do rozdania 50 bezpłatnych kodów.
Kod jest ważny przez miesiąc. Po tym czasie trzeba go będzie odnowić i ponownie nas odwiedzić.
Kod można otrzymać także pisząc do nas wiadomość przez nasz profil fb lub kontaktując się mailowo (mbprawa4@wp.pl). Pamiętajcie, że potrzebny będzie Wasz numer karty bibliotecznej!
ZAPRASZAMY  CZYTAĆ MOŻNA NA WIELE SPOSOBÓW
#dozobaczeniawBIBLIOTECE !!!