Książkowa magia świąt – konkurs fotograficzny

Zachęcamy do udziału w bibliotecznym, zimowym konkursie fotograficznym

Książkowa magia świąt – konkurs fotograficzny

Pokaż nam „Książkową magię świąt” i wygraj nagrodę!

Spędź przynajmniej cząstkę świąt z książką w ręku. Uwiecznij to na zdjęciu – książka powinna być głównym bohaterem fotografii, ale wskazane jest, abyś współdzielił kadr.
Robiąc zdjęcie, wykorzystaj domowe dekoracje świąteczne lub piękne iluminacje świetlne, które pojawiły się na ulicach i placach. Może inspiracją będzie także śnieg? Liczy się pomysł! Im ciekawszy, tym większa szansa na nagrodę.

W foto zabawie mogą wziąć udział wszyscy chętni (niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania). Jedna osoba może jednak zgłosić tylko JEDNO zdjęcie. Przewidujemy przyznanie nagród i wyróżnień z podziałem na trzy grupy wiekowe autorów prac:
– przedszkolaki (do 5 lat),
– uczniowie szkół podstawowych: klasy 0-VIII,
– młodzież (szkoły ponadpodstawowe) i dorośli.
Powołanej przez nas komisji konkursowej przysługuje jednak prawo innego podziału upominków.

Fotografię możecie wykonać dowolnym sprzętem (aparatem, komórką, dronem itp.). Możecie ją poddać obróbce graficznej z wykorzystaniem wszelkich dostępnych aplikacji multimedialnych. Na Wasze spojrzenia zza obiektywu czekamy do niedzieli, 8 STYCZNIA 2023 roku (do północy).

Zdjęcie należy dostarczyć drogą elektroniczną:
– pisząc na adres mailowy: mbprawamazowiecka@gmail.com
– w wiadomości prywatnej pisząc przez profil fb Miejskiej Biblioteki Publicznej lub MBP Odział dla Dzieci w Rawie Mazowieckiej.

Pamiętajcie, aby do wiadomości/maila koniecznie dołączyć swoje imię i nazwisko, podać wiek (lub klasę), miejsce zamieszkania oraz dane kontaktowe z numerem telefonu.

WAŻNE! Pamiętajcie, że musicie mieć prawa do zgłoszonej fotografii, czyli być jej autorem. Jeśli na zdjęciu pojawi się osoba, musi wyrazić zgodę na publikację swojego wizerunku. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych i bezpłatną publikację nadesłanych zdjęć oraz ich wykorzystanie do celów promocyjnych biblioteki.

Konkurs jest elementem projektu „Książki czytamy, Nowy Rok z Mikołajem witamy”, na który Miejska Biblioteka Publiczna pozyskała dofinansowanie z Fundacji PZU.