„Książka na szóstkę – wypełniamy pustkę” 📖

Nasz dyrektor Zbigniew Pacho gości dziś (20.10) w Zabrzu. Jest jednym z prelegentów, który poprowadzi wykład pod tytułem „Biblioteka zawsze na propsie” podczas Seminarium realizowanego w ramach projektu „Książka na szóstkę – wypełniamy pustkę” 📖
📚 Organizatorami tej szczególnej konferencji są: MBP Zabrze – Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Fusieckiego w Zabrzu, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach filia w Zabrzu. Koordynatorem tego projektu jest znakomity bibliotekarz Pan Paweł Dobrzelecki.
📚 Cały projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Promocja czytelnictwa”.

strona 1