Konkurs literacki na opowiadanie
o Rawie Mazowieckiej i Ziemi Rawskiej  📖 💚

Mieliśmy przyjemność być gospodarzami oficjalnego podsumowania konkursu literackiego na „Opowiadanie o Rawie Mazowieckiej i Ziemi Rawskiej.
Konkurs zorganizował serwis i gazeta KochamRawe.pl i właśnie tutaj znajdziecie listę laureatów (wystarczy kliknąć w link) 👇 Gratulujemy wszystkim laureatom !!!

Książka z nagrodzonymi i najciekawszymi opowiadaniami niebawem trafi do największych bibliotek w Polsce oraz popularnych księgarń internetowych. Będzie oczywiście dostępna także u nas. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem: Józefa Matysiaka – starosty rawskiego, Piotra Irli – burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka, Wacława Jacka Adamczyka – burmistrza Miasta i Gminy Biała Rawska. Miejska Biblioteka Publiczna jest również współwydawcą tego niezwykłego i wyjątkowego zbioru opowiadań. Polecamy !!!

Galeria zdjęć.