KLUB PRZYJACIÓŁ MISIA USZATKA

Konkurs plastyczny „Rodzinne czytanie ulubionej bajeczki z bibliotecznej półeczki – ilustracja do ulubionej bajki”.

W konkursie wzięło udział 28 Klubowiczów. Wspaniałe prace bohaterów bajkowych postaci zdobią wystawę w bibliotecznej czytelni.

W wyniku losowania:
I miejsce otrzymała Klaudia Kieszek,
II miejsce Kuba Malicki,
III miejsce Kacper Kostrzewski.

Wyróżnienia trafiły do rąk następujących dzieci:
Alicja Witek, Hania Sępińska, Zosia Sępińska, Filip Kobierski, Roksana Olszak, Nicole Olszak, Bartek Warston, Szymon Woźniak, Maciej Woźniak, Marysia Szafrańska, Gabryś Szafrański, Tosia Szczepańska, Iga Szczepańska, Nikola Dziąg, Klaudia Kuba, Aleksander Włodarczyk, Oliwier Stanisławczyk, Julka Brocka, Szymon Włodarski, Tymon Kolenda, Zosia Janeczek, Amelia Gąsiorowska, Marcelina Nowak, Ania Gowin, Jaś Korbus.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy również rodzicom i wszystkim osobom zaangażowanym w konkurs.

7 grudnia 2020 r.