KLUB PRZYJACIÓŁ MISIA USZATKA

Razem jest weselej!

Serdecznie gratulujemy uczestnikom październikowych konkursów KLUBU PRZYJACIÓŁ MISIA USZATKA.
Uszatkowe dyplomy i nagrody prezentują: Hania, Zosia, Tosia, Iga, Marysia, Gabryś, Ula, Bartek, Mateusz, Bartek, Jaś, Olek, Szymon i Filip

URODZINOWY BUKIET DLA KUBUSIA PUCHATKA

W konkursie on-line wzięło udział 11 Klubowiczów, którzy z kolorowych liści i innych darów jesieni wykonali piękne kompozycje (dzieci mogły poprosić o pomoc rodziców). W fejsbukowej zabawie zanotowaliśmy łącznie 369 reakcji pod zdjęciami prezentowanymi w naszej GALERII. Najładniejszy bukiet zdaniem głosujących uzyskał 115 reakcji (z przewagą ponad 40 lajków w stosunku do miejsca II).

I miejsce:
Jaś Korbus

II miejsce – ex aequo:

III miejsce – ex aequo:
Filip Kobierski
Mateusz Boguszewski

Wyróżnienia:
Hania Sępińska
Zosia Sępińska
Iga Szczepańska
Tosia Szczepańska
Marysia Szafrańska
Gabryś Szafrański

Wszystkie prace, które do nas napłynęły były piękne i wyjątkowe. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy również rodzicom i wszystkim osobom zaangażowanym w konkurs.

ZAKŁADKA UCZESTNIKA KLUBU PRZYJACIÓŁ MISIA USZATKA – KONKURS PLASTYCZNY

Do konkursu plastycznego przyłączyło się 8 Klubowiczów, którzy samodzielnie wykonali wyjątkowe zakładki książkowe z jesiennymi elementami. Niektóre dzieci postanowiły przynieść nie jedną lecz nawet kilka zakładek, wszystkie są bardzo oryginalne. Oprócz nagród postanowiliśmy przyznać tez wyróżnienia.

W wyniku losowania przyznajemy:

I nagroda:
Bartek Warston

II nagroda:

III nagroda:
Bartek Wąsik

Wyróżnienia:
Jaś Korbus
Ula Wąsik
Tosia Szczepańska
Iga Szczepańska

USZATKOWE PUDEŁKO

Z uszatkowego pudełka wylosowaliśmy 5 kolorowych listków, które zostały wrzucone przez naszych małych czytelników odwiedzających bibliotekę i wypożyczających książki w minionym miesiącu.

Pani Agata była dziś naszą „uszatkową sierotką” i wylosowała listki, na których odwrocie były imiona i nazwiska zwycięzców październikowego konkursu:
Oliwia Kwaczyńska
Kacper Wróblewski
Filip Kobierski

USZATKOWA GALERIA PLASTYCZNA

Wszystkie dzieci odwiedzające bibliotekę mogą wybrać dla siebie różne kolorowanki Klubu Przyjaciół Misia Uszatka.
Na naszej uszatkowej wystawie można podziwiać prace naszych klubowiczów.

18 listopada 2020 r.