KLUB PRZYJACIÓŁ MISIA USZATKA

STYCZEŃ W KLUBIE PRZYJACIÓŁ MISIA USZATKA

1. KSIĄŻKI MIESIĄCA!
      W tym miesiącu do wypożyczania i czytania szczególnie polecamy wszystkie książki Joanny Papuzińskiej.
      W naszych bibliotecznych zbiorach znajdziecie książki takie jak: Asiunia, Moja mama czarodziejka, Mój tato szczęściarz, Psociniec, Śpiące wierszyki, Tuwimowo, Uśmiechnięta planeta. Swoje urodziny autorka poczytnych książek dla dzieci obchodziła 3 stycznia.
      Zachęcamy bardzo serdecznie do sięgnięcia po kilka tytułów polecanej w tym miesiącu autorki.
    2. FERIE W BIBLIOTECE
      Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą biblioteczną propozycją. Rawska feriada w bibliotece zaowocuje ciekawymi bajeczkami, zagadkami i specjalnym konkursem z nagrodami.
    3. STYCZNIOWE KOLOROWANKI
      Na dzieci odwiedzające bibliotekę czekają kolorowanki związane z miesiącem styczniem:

• zimowe saneczkowanie
      • Myszka Miki na łyżwach
      • witamy Nowy Rok

Każdy Klubowicz może wybrać sobie kolorowankę (jedną lub więcej) i w domowym zaciszu oddać się pracy twórczej.

4. USZATKOWE PUDEŁKO
      Dziecko za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie przynajmniej jednej książki otrzyma biblioteczny emblemat (np. sylwety jesiennych liści, śnieżynki) który będzie mogło w domu pokolorować. Taki pokolorowany emblemat z dopisanym przez rodzica imieniem i nazwiskiem dziecka (oraz nr kontaktowym tel.) trzeba wrzucić do „USZATKOWEGO PUDEŁKA”. W każdy pierwszy czwartek miesiąca wylosujemy pięć emblematów i nagrodzimy naszych małych czytelników. Częstotliwość wizyt w bibliotece zwiększa szansę na wygraną.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY

07.01.2021