Herbatka z Pawłem Beręsewiczem ☕️🖋📖

Na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki Misia Uszatka naszą bibliotekę odwiedzi znakomity pisarz literatury dziecięcej i młodzieżowej Paweł Beręsewicz. Autora przezabawnej i już chyba kultowej serii o przygodach Ciumków
W spotkaniu wzięli udział uczniowie z naszych zaprzyjaźnionych rawskich Szkół Podstawowych oraz miłośnicy twórczości Pana Pawła.

Wspaniałe, pozytywne emocje i moc humoru.
Dziękujemy pięknie za wspólne przedpołudnie czwartym klasom ze
📕 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
📗  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej
📘 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
Byliście wspaniali, kreatywni i aktywni podczas spotkania autorskiego z Panem Pawłem Beręsewiczem. Dziękujemy z całego czytelniczego serca.

Świetnie spędziliśmy czas rozmawiając o ciekawych książkach, mamy nadzieję, że dobry humor będzie towarzyszył Wam cały czas, podobnie jak historie napisane przez naszego gościa.
Wszystkie powieści Pawła Beręsewicza, już teraz z pamiątkową dedykacją dostaniecie od ręki u nas w bibliotece 😍

Spotkaniom patronuje Instytut Książki oraz Wojewódzka Biblioteka im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi.
„Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego”

Paweł Beręsewicz http://www.pawelberesewicz.pl
Pisarz uwielbiany za dowcip i intelektualną rozrywkę, jaką funduje swoim młodszym i starszym czytelnikom w każdej nowej książce. Obsypany wyróżnieniami i nagrodami, m.in.: Nagrodą im. Kornela Makuszyńskiego, Nagrodą Literacką m.st. Warszawy, nagrodą Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY i Książka przyjazna dziecku. Dwukrotny laureat Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren. Mieszka w Warszawie.
https://www.wydawnictwoliteratura.pl

strona 1

GALERIA

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl