Ferie z MBP, czyli „Baśniowe podróże po europejskiej literaturze”

Zapraszamy na FERIE Z MBP
Baśniowe podróże po europejskiej literaturze

14 – 18 lutego 2022
godz.: 11:30 – 13:00

14 lutego – Pierwszy kraj witamy i do Francji zmierzamy
15 lutego – Drugi kraj witamy i do Włoch wszystkich zapraszamy
16 lutego – Trzeci kraj witamy i z Polską się zapoznamy
17 lutego –  Czwarty kraj witamy i Wielką Brytanię do biblioteki wprowadzamy
18 lutego  – Piąty kraj witamy i do Skandynawii uciekamy


Zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku 5-12 lat.
Grupy maksymalnie do 20 osób.

Codzienne zajęcia rozpoczniemy bajką na dywanie w czytelni. Następnie będziemy się bawić, tańczyć i śpiewać, a na koniec zajęć zaprosimy Was do kącika plastycznego. Gotowe prace będziecie mogli zabrać oczywiście na pamiątkę do domu. Wszystkie nasze propozycje tematycznie będą związane z dniem przewodnim BIBLIOpodróży. Poznamy ciekawostki związane z geografią, historią i kulturą danego kraju. Będziemy mieć także wyjątkowych gości…

Na zakończenie ferii ogłosimy konkurs fotograficzny, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy Czytelnicy naszej biblioteki. Szczegóły zabawy podamy na www.bibliotekarawa.pl, a także na naszych profilach społecznościowych.

UWAGA! Ze względu na ograniczenia sanitarne, liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona i obowiązują ZAPISY. Będziemy prowadzić je od godz. 14:00, wyłącznie TELEFONICZNIE pod numerem 535 282 791, w dniu poprzedzającym rozpoczęcie zajęć. Zapisy na zajęcia w poniedziałek, 14 lutego rozpoczniemy w czwartek, 10 lutego o godz. 14:00. Zapisy na zajęcia we wtorek, 15 lutego rozpoczniemy w poniedziałek, 14 lutego o godz. 14:00 itd.

Rodzic/opiekun zobowiązuje się przyprowadzić na zajęcia dziecko zdrowe. W przypadku stwierdzenia niepokojących objawów, osoby prowadzące zajęcia mają prawo nie przyjąć dziecka pod opiekę.


Pokaż program…


Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl