Dzieje i kultura Białej Rawskiej – spotkanie z historią 👍📖⏳

Miłośnicy lokalnej historii – nie możecie przegapić tego spotkania!!
PONIEDZIAŁEK, 3️⃣0️⃣ STYCZNIA
godz. 18:00 🕕

Wspólnie z Bialskim Stowarzyszeniem Historycznym w Białej Rawskiej serdecznie zapraszamy na promocję publikacji „Księga pamiątkowa z okazji pięćsetnej rocznicy potwierdzenia praw miejskich dla Białej Rawskiej” 📖 Jej autorem jest pan Paweł Kobyłczak.

Każda osoba, która wybierze się na spotkanie, będzie mogła otrzymać wspomniany egzemplarz BEZPŁATNIE 🆓 ‼️
Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej naszej biblioteki (na II piętrze). Wstęp wolny!!

Bialskie Stowarzyszenie Historyczne realizowało grant, który otrzymało w 2022 roku od LGD „Kraina Rawki ” w ramach naboru „1/2022/G Realizacja operacji mających na celu promocję obszaru – nabór uzupełniający do  naboru 2/2021/G”. Projekt ma na celu promocję obszaru działania LGD „Kraina Rawki” poprzez wydanie  w ilości 1000 egz. publikacji upowszechniającej wiedzę na temat zabytków i dziejów Białej Rawskiej pt. „Księga pamiątkowa z okazji pięćsetnej rocznicy potwierdzenia praw miejskich dla Białej Rawskiej” Książka ta będzie rozdawana wszystkim chętnym bezpłatnie na spotkaniach promujących wiedzę o dziejach i kulturze Białej Rawskiej i okolic, organizowanych przez Stowarzyszenie, a także za pośrednictwem M-G Biblioteki Publicznej w Białej Rawskiej.