CZYTAMY dla UKRAINY – czytaj, aby wiedzieć, czytaj, aby zrozumieć

Zaczytani – jest akcja!

Legimi wybrało 20 książek, które pozwalają lepiej zrozumieć sytuację i wartości, za które walczą Ukraińcy. Nie zostawiono również najmłodszych – organizatorzy akcji uwzględnili książki, które można czytać wspólnie z dzieckiem lub, w przypadku młodzieży, do samodzielnego przeczytania i omówienia.

WAŻNE! Za każdą pobraną książkę Legimi przekaże 10 zł na pomoc obywatelom Ukrainy dotkniętym koszmarem wojny. Zebrana kwota zostanie przekazana Polska Akcja Humanitarna (PAH)

Książki dostępne są na stronie www.legimi.pl/czytamydlaUkrainy.

Każda osoba może bezpłatnie (!) pobrać 2 tytuły i czytać je na smartfonie, tablecie, komputerze oraz czytnikach ebooków. Niektóre z tytułów posiadają również wersję audio.

W akcji mogą wziąć udział także osoby, które nie mają wykupionego abonamentu. Warunkiem jest założenie konta w aplikacji Legimi.

Przypominamy, że nasza biblioteka każdego miesiąca dysponuje 50 DARMOWYMI kodami do Legimi. Jeśli chcecie przedłużyć swój abonament lub sprawdzić, jak działa wirtualna biblioteka, w której znajdziecie ponad 70 000 tytułów – dajcie nam znać – telefonicznie, mailowo, przez profil fb lub po prostu wybierzcie się do biblioteki.