„Bo ja lubię BŁYSZCZEĆ” – WIELKI FINAŁ

Kochani,
na konkurs „Bo ja lubię BŁYSZCZEĆ!” wpłynęło dokładnie 57 wierszyków! Komisja konkursowa miała nie lada zadanie, by wybrać najlepsze z najlepszych. Czas poznać laureatów!

Konkurs, który zorganizowaliśmy wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Rawie Mazowieckiej skierowany był do przedszkolaków i uczniów młodszych klas szkół podstawowych z terenu powiatu rawskiego. Zadanie polegało na ułożeniu wierszyka zachęcającego do noszenia odblasków. Komisja konkursowa otrzymała komplet ponumerowanych wierszyków i każdemu miała przyznać punkty w skali od 1 do 5. Po zsumowaniu punktów, poznaliśmy zwycięzców:

Równorzędne NAGRODY za najlepsze prace otrzymują:
– Adam Jakubiński,
– Franciszek Kowalczyk,
– Klaudia Konstancja Kuba,
– Igor Mikina,
– Roksana Sapelecka,
– Ola Sokulska.

WYRÓŻNIENIA:
– Jan Binkiewicz,
– Aleksander Chojecki,
– Michalina Cichowicz,
– Weronika Gajewska,
– Gabriel Jastrzębski,
– Aleksandra Rudzińska,
– Zofia Stefańska,
– Klaudia Woszczyk,
– Liliana Wyderka,
– Zosia Żebrowska.

Wyróżnienie plastyczne (za dodatkowe zobrazowanie wierszyka) otrzymuje Kacper Chmal.

NAGRODĘ KOMENDANTA KPP w RAWIE MAZOWIECKIEJ otrzymuje Klaudia Woszczyk.

NAGRODĘ DYREKTORA MBP w RAWIE MAZOWIECKIEJ otrzymuje Zosia Żebrowska.

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pocieszenia. Są to: Kornel Ostrowski, Maks Ostrowski, Szymon Włodarski, Julia Lusa, Natalia Dośpiał, Amelia Krawczyk, Bartosz Mika, Marta Trójkowska, Nicola Bąk, Julia Bąk, Anna Chmielewska, Hanna Król, Karol Kowalczyk, Oskar Trębacz, Maria Szafrańska, Gabryś Szafrański, Nikola Dziąg, Maja Zając, Blanka Lech, Aleksandra Żotkiewicz, Jagoda Aleksandrowicz, Anna Kumanowska, Igor Szczerkowski, Jowita Tamoń, Szymon Łęczycki, Filip Kobierski, Zuzanna Dembska, Filip Binienda, Julia Dębska, Maria Kuba, Bartosz Kędzierawski, Marcelina Szpakowska, Oliwier Kubik, Jakub Lewandowski, Vanessa Czernek, Wiktoria Bors, Mateusz Jakóbiak, Lena Kuchta, Ania Chustecka, Mateusz Boguszewski, Nadia Domańska.

Chcielibyśmy jak najszybciej wręczyć Wam nagrody, ale zależy nam, aby zrobić to z należytą oprawą. Dlatego też prosimy o odrobinę cierpliwości. Czekamy na złagodzenie obostrzeń związanych z lockdownem. Mamy nadzieję, że po długim weekendzie majowym będziemy mogli zorganizować oficjalne podsumowanie naszej zabawy. Na bieżąco będziemy Was informować o dalszych ustaleniach w tej sprawie.

Komisja konkursowa obradowała w składzie:
– insp. Anna Dyśko, Komendant Powiatowy Policji w Rawie Mazowieckiej,
– Zbigniew Pacho, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rawie Mazowieckiej,
– mł. asp. Małgorzata Lewandowska, KPP w Rawie Mazowieckiej,
– Katarzyna Kwapisiewicz, bibliotekarz, kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej Oddział dla Dzieci w Rawie Mazowieckiej,
– Agata Sadowska, bibliotekarz MBP Oddział dla Dzieci w Rawie Mazowieckiej.