Biblioteka Smaków 🎋👨‍🍳📚💚

Kochani 😍 ależ to będzie apetyczne 😋 popołudnie ☀️ w naszym mieście ❣️
 
BIBLIOTEKA SMAKÓW 🎋👨‍🍳📚💚
✔️ 1️⃣6️⃣ czerwca, od godziny 1️⃣4️⃣:0️⃣0️⃣ 🕑
✔️ Plac Piłsudskiego W Rawie Mazowieckiej 🏰💙
 
Gościem głównym, niczym najpyszniejsze danie, będzie Pascal Brodnicki 🤩👨‍🍳
 
Zapraszamy wraz z naszymi przyjaciółmi i głównymi organizatorami 🤝😍
 
Nasza wspaniała Gwiazda ⭐️👨‍🍳 tego dnia wyczaruje smakowitą niespodziankę 🍲 zaś w rozmowie z naszym szefem opowie o swojej kulinarnej pasji 📚💚
 
Ponadto w programie BIBLIOTEKI SMAKÓW 🥰
Czekać będzie na Was 25 stoisk promujących produkty lokalne i atrakcje turystyczne. Będzie można skosztować wyrobów kół gospodyń wiejskich i organizacji pozarządowych, poznać lokalnych producentów i twórców, zakupić rękodzieło i pyszne miody, sery, mąki, kawy, napoje i wiele innych.
Całości wydarzenia dopełni muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Art-Melody, a o uśmiechy na twarzach najmłodszych podczas cyrkowych animacji zadba Teatr Jednej Miny.
Zapowiada się wyjątkowo smakowite wydarzenie. Zatem jeśli jesteście entuzjastami gotowania i dobrej zabawy to nie może Was zabraknąć.
„Biblioteka smaków” to pomysł na wydarzenie promujące lokalne produkty i atrakcje turystyczne z terenu LGD „Kraina Rawki” oraz terenu partnerów projektu współpracy PLiAT.
Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
ZAPRASZAMY ❣️❣️❣️
 
Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl