Biblioteczne pacynki ruszyły w tournée

Ach, co to było za wydarzenie!!
Nasze pacynki po raz pierwszy zostały zaproszone, by poczytać maluchom poza biblioteką. 18 lutego 2021 roku bibliotekarki Agata Sadowska oraz Anna Kraćkowska gościły w grupie Motylki w Przedszkolu „Bajkowy Zakątek” w Rawie Mazowieckiej.

Dziękujemy Paniom Monice Bendkowskiej i Kasi Kierner za zaufanie i wyrozumiałość – debiutować przed tak cudowną publicznością to ogromny zaszczyt, ale i troszkę niepewność, jak wypadniemy. Powiemy nieskromnie było SUPER – skoro przedszkolaki już zaprosiły nas do siebie ponownie.

Jak wyglądało spotkanie? Lula z pomocą cioci Agatki przeczytała przedszkolakom bajkę „Ciii… Cichutko!” autorstwa Nicoli Kinnear. To ciepła, zabawna, piękna książka o tym, jak siła przyjaźni daje pewność siebie i odwagę. Później były kolorowanki – bardzo wyjątkowe, bo nasze – pacynkowe i oczywiście wspólne zdjęcia. Na pamiątkę tego spotkania każdy przedszkolak otrzymał słodkiego lizaka i oczywiście zakładkę do książki.

Dziękujemy paniom wychowawczyniom oraz pani dyrektor Agacie Popowicz za zaproszenie oraz ciepłe przyjęcie i piękną laurkę z podziękowaniami.

Jeżeli chcecie zaprosić biblioteczne pacynki do swojego przedszkola lub szkoły – dajcie tylko znać. Agata Sadowska, MBP Oddział dla Dzieci – tel. 535 282 791.

pacynki_bajkowy_motylki (15)

10 marca 2021 r.