Baśniowe podróże po europejskiej literaturze

Zachęcamy do udziału w bibliotecznym konkursie fotograficznym!

ZADANIE: Zrób zdjęcie, które JEDNOZNACZNIE wskaże, w jakim europejskim państwie jesteś (nie musi to być kraj, który „odwiedziliśmy” w czasie Ferii z MBP). Wykorzystaj dowolne rekwizyty, fotografie z wakacji i książki. Liczy się pomysł! Im ciekawszy, tym większa szansa na nagrodę.

W foto zabawie mogą wziąć udział wszyscy chętni (niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania). Jedna osoba może jednak zgłosić tylko JEDNO zdjęcie. Fotografię możecie wykonać dowolnym sprzętem. Dopuszczamy jej obróbkę w dowolnym programie oraz wzbogacenie zdjęcia potrzebnymi elementami graficznymi.

Na Wasze zdjęcia czekamy do niedzieli, 6 marca (do północy).

Zdjęcie należy wysłać drogą elektroniczną:
– pisząc na adres mailowy: mbpdzieci@wp.pl
– w wiadomości prywatnej wysyłając ją przez profil biblioteczny: MBP Rawa Mazowiecka Oddział dla Dzieci

Pamiętajcie, aby do wiadomości/maila dołączyć swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz dane kontaktowe, koniecznie z numerem telefonu. W przypadku osób niepełnoletnich prosimy także o dane i kontakt do prawnego opiekuna.

Autorzy najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni.

WAŻNE! Pamiętajcie, że musicie mieć prawa do zgłoszonej fotografii, czyli być jej autorem. Jeśli na zdjęciu pojawi się osoba, musi wyrazić zgodę na publikację swojego wizerunku. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych i bezpłatną publikację nadesłanych zdjęć oraz ich wykorzystanie do celów promocyjnych biblioteki.