Kreatywna praca w grupie 馃槏馃ぉ馃コ

#szkolimysi臋

Jakie jest Twoje miejsce w grupie? W艣r贸d jakich zada艅 najlepiej si臋 sprawdzisz? Dlaczego praca w niekt贸rych zespo艂ach jest dla Ciebie trudna, a w innych przychodzi lekko? Podczas szkolenia poprzez metody kreatywne, rozbudzaj膮ce wyobra藕nie uczestnik贸w odpowiemy na wszystkie powy偶sze pytania. Warsztaty zaprojektowane tak, by zapozna膰 si臋 z r贸偶nymi przydatnymi metodami rozwijaj膮cymi prac臋 w grupie jak r贸偶ne rodzaje burzy m贸zg贸w, tryptyk, mapa my艣li i wiele innych zapoznaj膮 uczestnik贸w z etapami budowania zespo艂u, ich r贸偶nymi potrzebami w zale偶no艣ci od ich zaawansowania. Podczas spotkania zapoznaj膮 si臋 tak偶e z r贸偶nymi obliczami grup i r贸偶nymi postaciami jakie je tworz膮, by ka偶dy wiedzia艂 na przysz艂o艣膰 jakiej grupy szuka i gdzie w nich szuka膰 w艂asnej przestrzeni, by jak najwi臋cej da膰 grupie, ale tak偶e zadba膰 o sw贸j komfort we wsp贸艂pracy z innymi.

Szkolenie poprowadz膮 Paula Socha i Weronika Sta艅czak z zespo艂u ROZWIJAMY

——————————————–

Warsztaty realizowane s膮 w ramach naszego projektu BLISKO – „Z pami臋tnika rawskiej biblioteki…”, kt贸ry uzyska艂 dofinansowanie ze 艣rodk贸w Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

NPRCz 2.0 // Narodowe Centrum Kultury // Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Projektowanie stron Piotrk贸w: AdrianGrzybek.pl