#4 Wakacje z MBP 2021
🐺 Wilki i Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek i wilk (a nawet dwa! 🐺🐺). Już wiecie o jaką bajkę chodzi?  🤔Nic z tego! 😄 Tym razem poznaliśmy zupełnie nową odsłonę znanej i lubianej baśni. Pewnego poranka Wielki Zły Wilk postanowił nauczyć czternaście małych wilczków, jak schwytać Czerwonego Kapturka. Kiedy wilczki zastanawiały się czy dziewczynka w czerwonej pelerynie naprawdę istnieje, ich mała siostrzyczka znalazła nową koleżankę. Domyślacie się już kogo? 😉 Jeśli jeszcze nie, polecamy Wam książeczkę „Wielki zły wilk, 14 małych wilczków i czerwony kapturek” autorstwa Christine Naumann-Villemin 📖 Znajdziecie ją oczywiście na półce w naszej bibliotece!
Po przedpołudniowej gimnastyce zajrzeliśmy do wielkiego koszyka, który Kapturek niósł do babci. Czego tam nie było! Od soku malinowego, leków, rękawiczki i maseczki ochronnej począwszy, po kwiaty, cukierki, książki, na baterii i pilocie kończąc 🤭😁 Śmiechu przy odgadywaniu kolejnych rekwizytów było co niemiara.
Po słodkim poczęstunku, na który zaprosiła nas babcia, zabraliśmy się za wykonanie pracy plastycznej. Dziś wilki! 🐺 W końcu bohater tego dnia mógł być tylko jeden! I wcale nie był nim Czerwony Kapturek. Choć zapewniamy, on naprawdę istnieje – mamy na to dokumentację fotograficzną! 📸😉


Galeria zdjęć.


05.08.2021

Projektowanie stron Piotrków: AdrianGrzybek.pl